Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre Volvo

Volvo ponúka širokú škálu modelov automobilov v stredéj, business a luxusnej triede, a tiež SUV. Vozidlá Volvo sú určené pre ich spoľahlivosť. Volvo používa ako štandardné vybavenie svojich vozidiel hlavne kvalitné pneumatiky od Michelin. Avšak, takmer každý výrobca pneumatík ponúka pneumatiky vhodné pre Volvo, takže máte možnosť si vybrať zo širokej škály pneumatík.

viac... ...

Bezpečné cestovanie s Volvo pneumatikami

Volvo znamená kvalitu. V súčasnej dobe iba vozidlá Mercedes majú vyššiu priemernú životnosť. Preto podľa ste mali tiež venovať pozornosť kvalite pri nákupe pneumatík. Kvalitné pneumatiky ponúkajú väčšiu bezpečnosť a efektívnosť nákladov, poskytujúc vysokú úroveň pohodlia. Vzhľadom k nízkemu pomeru opotrebenia, pneumatiky majú nízky stupeň hluku a vyššiu priemernú dĺžku života.Pneumatiky ponúkajú optimálnu priľnavosť za každého počasia na akéjkoľvek ceste.

Pneumatiky vhodné pre každý model Volvo

Ponúkame vám pneumatiky vhodné pre každý model Volvo. Pre model Volvo C30, výrobca odporúča pneumatiky vo veľkosti 195/65 R15. Avšak, môžete upraviť až do veľkosti pneumatiky 215/40 R18. Pre model Volvo X90 SUV, môžete použiť rozmery pneumatík až do 265/35 R22. Odporúča sa aby ste skontrolovali osvedčenie o registrácii vášho vozidla pred kúpou pneumatík.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.