Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre Citroen

História Citroen sa začala v roku 1919. kedy bol vyrobený prvý model Citroen. V súčasnej dobe, Citroen je jedným z najvýznamnejších európskych výrobcov automobilov. Ich rozsah obsahuje automobily kompaktnej a strednej triedy až po luxusné vozidlá a minivany. Tiež je rôznorodý ich rozsah pneumatík pre Citroen. Medzi ich obľúbenými modelmi sú:

viac... ...
  • Citroën C1
  • Citroën C3
  • Citroën C4
  • Citroën C4 Picasso
  • Citroën C5
  • Citroën C6
  • Citroën C8

Väčšina modelov automobilov sú vybavené priamo s pneumatikami Michelin. Niektoré modely C3 sú vybavené Bridgestone pneumatikami. Pri výbere pneumatík pre vozidlá Citroen tiež si môžete vybrať pneumatiky vyrobené inými výrobcami pneumatík. Rozmer pneumatiky, ktorý by mal byť použitý, závisí od modelu vozidla a ponúkaného výkonu. Pokiaľ ide o kompaktné triedy vozidiel, ponuka je pomerne obmedzená. Pre model Citroen C2 s 1,1 l motorom, odporúčaná veľkosť pneumatík je 175/65 R14, zatiaľ čo si pre model Citroen C3, môžete vybrať medzi 185/65 R15, 195/55 R16 alebo 205/45 R17. Pri modeli Citroen C8, rôzne veľkosti pneumatík môžu byť použité, pokiaľ ich šírka nepresahuje 215mm. Môžete skontrolovať aké veľkosti sú schválené pre Vaše vozidlo kontrolou osvedčenia o registrácii alebo tehnického preukazu vozidla.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.