Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre Toyota

Spoločnosť Toyota bola založená v roku 1937. V roku 2007. predala 9,5 miliónov vozidiel, stala sa najväčším výrobcom automobilov na svete. V prvom rade, vodiči oceňujkú spoľahlivosť vozidiel Toyota. Toyota má širokú škálu modelov. Medzi najobľúbenejšie modely patria:

viac... ...
  • Toyota Auris
  • Toyota Avensis
  • Toyota Aygo
  • Toyota Corolla

Rozsah pneumatík pre modely Toyota je veľký. Pre Váš Toyota model, môžete použiť pneumatiky vyrobené akýmkoľvek výrobcom pneumatík. Pre štandardné vybavenie svojich modelov, Toyota používa renomovaných výrobcov.

Vhodný model pre hociktorú Toyotu

Pre menšie modely, ako je Toyota IQ, sú obmedzené možnosti, pokiaľ ide o veľkosti pneumatík, ktoré môžu byť použité. Štandardný rozmer pneumatiky pri modeli IQ je 175/65 R15. V triede kompaktných modelov, rozsah je oveľa pestrejší. Napríklad, pokiaľ ide o modeli Toyota Auris, v závislosti od typu motora, môžete si vybrať medzi niekoľko rozmerov pneumatík. Toyota Auris Hatchback I 1,4 L je pôvodne vybavená nasledujúcou veľkostou pneumatiky: 195/65 R15. Môžete si tiež vybrať jednu z nasledujúcich veľkostí:

  • 205/60 R15
  • 205/55 R16
  • 215/45 R17

Pre Toyota RAV4, SUV model, k dispozícii sú širšie pneumatiky (až do 235 mm). Je vhodné skontrolovať osvedčenie o registrácii alebo technický preukaz vozidla pred objednaním pneumatík pre model Toyota. Odporúča sa používať pneumatiky, ktoré boli schválené výrobcom automobilov.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.