Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre Smart

Smart automobil je automobilové odvetvie Daimler AG ktorý sa špecializoval na výrobu mikro-automobilov, s centrálou v Boblingen, Nemecko a má svoj hlavný výrobný závod v Hambach, Francúzsko. Spoločnosť bola založená v roku 1994. a v roku 2012. Smart oznámil, že predal viac než 103.000 vozidiel po celom svete. Kompaktné vozidlá sú ideálne pre vodičov, ktorí jazdia neustále v preplnených mestských oblastiach.
Či už jazdíte staršie Smart Forfour alebo Smart Fortwo , ponúkame Vám vhodné pneumatiky pre váš Smart. Medzi inými výrobcami pneumatík, Continental pneumatiky sa odporúčajú - pre bezpečnú jazdu za všetkých poveternostných podmienok môžete použiť Continental Conti EcoContact 3. Samozrejme, že sa môžete vždy spoľahnúť na produkty iných výrobcov vo Vašom výbere Smart pneumatík. Odporúčame Vám:

viac... ...

Ak ste si nie istí, ktorú veľkosť pneumatiky potrebujete, alebo ktorú značku pneumatiky Smart odporúča pre Vaše vozidlo, môžete vždy konzultovať, návod na obsluhu výrobcu automobila. Tým je zaistené, že všetky uvedené hodnoty týkajúce sa hluku, spotreby paliva a jazdných vlastností sú skutočne dodržiavané. Pre väčšinu modelov, môžete si vybrať medzi rôznymi veľkosťami pneumatík ktoré sú k dispozícii on-line na pneumatikypriamo.com.

Objednajte si zodpovedajúce pneumatiky pre Váš Smart

Ponúkame široký výber pneumatík pre Smart modely a ponúkame najväčší výber značiek a rozmerov pneumatík on-line, poskitujúc celý rad rôznych možností na výber. Či už vlastníte Smart Forfour, Smart Fortwo alebo Smart Roadster Váš výber pneumatík má splňať najviššie štandardy, ale tiež má pomôcť zlepšiť vzhľad vozidla.

Môžete namontovať Vaše Smart pneumatiky na oceľové ráfiky rovnako ako ajráfiky z ľahkých zliatin. Špeciálne pre model Smart Roadster používanie zliatinových ráfikov posilní vizuálny dojem.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.