Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre Skoda

História spoločnosti pre vyrábanie automobilov v Českej republike, Škoda sa začala v roku 1895. kedˇ sa stala známa po tom, čo bola prevzatá Volkswagen. V súčasnej dobe, Škoda ponúka širokú škálu vozidiel, z takmer všetkých tried. Škoda Fabia patrí do kompaktnej triedy a užíva si veľkú popularitu, zatiaľ čo Škoda Octavia zo strednej triedy je jedným z najpredávanejších modelov v triede. Vzhľadom k dobrému predaju, pokiaľ ide o vybavenie vozidla v ponuke sú rôzne pneumatiky od renomovaných výrobcov. Pneumatiky pre vozidlá Škoda sú k dispozícii ako letné,zimné,celoročné.

viac... ...

Široká ponuka pneumatík pre vozidlá Škoda

Spoločnosť spolupracuje s rôznymi výrobcami pneumatík, pokiaľ ide o štandardné vybavenie vozidiel. Spoločnosť spolupracuje predovšetkým z Michelin,Goodyear, Continental.Bežné veľkosti pneumatík pre vozidlá Škoda sú:

  • 155/70 R13
  • 185/60 R14
  • 185/65 R14
  • 195/65 R15
  • 205/55 R16

Je vhodné skontrolovať osvedčenie o registrácii vášho vozidla pred kúpou pneumatík aby ste videli ktoré rozmery pneumatík sú vhodné pre váš model Škoda. Majte na pamäti,pokyny výrobcu pri nákupe pneumatík. Je to jediný spôsob, ako môžete zaistiť, aby boli zachované hodnoty uvedené výrobcom pre spotrebu paliva a úroveň hluku.

Bezpečná jazda s pneumatikami pre vozidlá Škoda

Kvalitné pneumatiky pre Skoda ponúkajú vynikajúcu priľnavosť na akejkoľvek ceste a v akomkoľvek počasí. Keď teplota klesne pod 7 stupňov celzia, odporúčame vám zmeniť letné pneumatiky so zimnými.Špeciálna gumová zmes zimných pneumatík je pružná, aby si zachovali svoju pružnosť aj pri nízkych teplotách. Profil má početné drážky a priehlbiny, ktoré ponúkajú lepšiu kontrolu nad vozidlom na ceste pokrytej snehom a ľadom. Nevýhodou je vyššia spotreba paliva. Preto sa odporúča, aby sa po zimných mesiacoch prešlo na letné pneumatiky.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.