Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre Seat

Španielsky výrobca automobilov Seat bol založený v roku 1950. Od polovice 1990, Seat patrí do koncernu Volkswagen. Všeobecne platí, že sú tu ponúkané športové vozidlá z kompaktnej a strednej triedy. Najobľúbenejšie modely sú:

viac... ...
  • Seat Alhambra
  • Seat Altea
  • Seat Exeo
  • Seat Ibiza
  • Seat Leon

Vzhľadom k tomu, že Seat ponúka predovšetkým malé autá, ponuka pneumatík podľa veľkosti je znížená. Ponúkané rozmery pneumatík pre Seat sú:

  • 155/70 R13
  • 175/70 R13
  • 185/60 R14
  • 205/55 R16

Ako bežné vybavenie vozidiel, Seat spolupracuje s rôznymi výrobcami pneumatík. Napríklad, Seat Leon je vybavený pneumatikami od Bridgestone. Seat Ibiza model je vibavený pneumatikami Michelin Energy a Seat Altea je vibavený pneumatikami Continental Premium Contact. Je vhodné skontrolovať,osvedčenie o registrácii a vodičský preukaz vášho vozidla pred kúpou pneumatík. Odporúča sa používať pneumatiky uvedené výrobcom, pretože jedine týmto spôsobom môžete zabezpečiť,že budú dodržané hodnoty uvedené výrobcom pre spotrebu paliva a úroveň hluku.

Bezpečne s pneumatikami pre Seat

Kvalitné pneumatiky pre Seat sú dôležitý bezpečnostný faktor. Zvyčajne všetky pneumatiky namontované na vozidlo, sú rovnakého typu. Pneumatiky namontované na rovnakej náprave musia mať rovnaké vlastnosti high visokokvalitné pneumatiky zaručujú optimálnu priľnavosť na akejkoľvek ceste a v akomkoľvek počasí. Významná je okrem iného priľnavosť za mokra. To znamená, že brzdná dráha je značne zmenšená pri priľnavosti na mokrom povrchu. Okrem bezpečnostných vlastností, ktoré ponúka, aj cena je tiež veľmi dôležitá pri nákupe pneumatík. Pozrite pneumatiky pre Seat s nízkym valivým odporom, pretože zaručujú dlhú životnosť a nízku spotrebu paliva, zároveň zlepšujú jazdný komfort.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.