Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre Mini

Prvý Mini model bol vyrobený v roku 1959 výrobcom British Motor Corporation ( BMC ). Doteraz sa predalo viac než 5,5 milióna vozidiel. Model Mini má niekoľko verzií a na pneumatikypriamo.com nájdete vhodné pneumatiky pre všetky z nich. Modely Mini sa líšia nielen vizuálne, ale aj z hľadiska výkonu. Výber správnych pneumatík závisí aj od výkonu vozidla. Ako štandardné zariadenie, Mini modely môžu byť vybavené 15 až 18 palcovými pneumatikami. Široká škála pneumatík pre Mini je k dispozícii od rôznych výrobcov pneumatík.
Pokiaľ ide o štandardné vybavenie Mini automobilov, niekoľko výrobcov pneumatík ako Dunlop a Goodyear sa používa. Mini Cooper S Works model je vybavený Dunlop SP Sport pneumatikami. Iné modely sú pôvodne vybavené Goodyear UltraGrip Performance 2, Excellence a UltraGrip 7 pneumatikami. Môžete si tiež vybrať pneumatiky vyrobené hociktorím iním výrobcom pneumatík .

viac... ...

Primerané veľkosti pneumatík pre každé auto Mini

Jeden z ich najobľúbenejších modelov je Mini Clubman. Verzia 120 kW je pôvodne vybavená 175/60 R16 pneumatikami. Môžete tiež použiť širšie pneumatiky (195/55 R16 alebo 205/45 R17) Mini Contryman SUV model môže byť vybavený pneumatikami do šírky 225 mm. Pred objednaním pneumatík, skontrolujte, aké veľkosti sú schválené pre Vaše auto, skúmajúc osvedčenie o registrácii alebo tehnický preukaz vozidla. Pri výbere pneumatík pre Vaše vozidlo Mini, je vhodné zvoliť iba pneumatiky, ktoré sú odporúčané výrobcom vozidla. Týmto spôsobom sa môžete uistiť, že sú zachované spotreba paliva a hladina hluku odporúčané výrobcom.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.