Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre Hyundai

Hyundai je jedným z najnovších výrobcov vozidiel na trhu. Spoločnosť bola založená v roku 1969. a o osem rokov neskôr vydali svoje prvé modely automobilov. Krátko, Hyundai sa stal jedným z najväčších výrobcov automobilov na svete. Ich modely sa predávajú po celom svete.

Oni vyrábajú automobile strednej triedy, minivany, SUV a športové vozidilá. Ponuka pneumatík vhodných pre vozidlá Hyundai je rôznorodá. Takmer každá pneumatika od výrobcov ponúka vhodné pneumatiky pre tieto vozidlá. Ako jeden z najväčších výrobcov automobilov, Hyundai spolupracuje s rôznymi výrobcami pneumatík. Hyundai i10, i30 a modely Elantra sú vybavené Hankook pneumatikami. Hyundai Accent je pôvodne vybavený pneumatikami Michelin Energy. Bez ohľadu na váš model Hyundai, na pneumatikypriamo môžete nájsť vhodné pneumatiky.

viac... ...

Vhodné pneumatiky pre každý model Hyundai

Modely ako Hyundai i10, i20 alebo i30 sú obvykle vybavené pneumatikami ktorých šírka sa pohybuje medzi 155 a 165 mm. Väčšie modely, ako Hyundai Grandeur sú vybavené pneumatikami rozmeru 225/60 R16. Môžete si tiež vybrať nasledujúce veľkosti:

  • 235/55 R17
  • 235/45 R18
  • 235/45 R19

Na SUV modely, ako Hyundai Tucson, môžete namontovať širšie pneumatiky (až do šírky 245 mm). Môžete skontrolovať aké veľkosti sú schválené pre Hyundai automobile v kontrole o osvedčení o registrácii alebo v technickom preukaze vozidla. Odporúčame používať pneumatiky, ktoré sú schválené výrobcom.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.