Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre Hondu

História Hondy sa začala v roku 1920. Ich prvé vozidlá boli predstavené v roku 1963. počas motocyklovej výstavy, ktorá sa konala v Tokiu. V dnešnej dobe, Honda je jedným z najväčších výrobcov automobilov na svete. Honda vyrába automobily kompaktnej a strednej triedy. Bez ohľadu na model vášho auta, na pneumatikypriamo.com môžete nájsť zodpovedajúce pneumatiky pre Hondu. Pri hľadaní najvhodnejších pneumatík, môžete si tiež vybrať jedného z top výrobcov pneumatík.

viac... ...

Výberte si správne pneumatiky od prestížnych výrobcov pneumatík

Keď príde na rozhodovanie, aké pneumatiky, aby si namontovali na svoje modely, Honda spolupracuje s rôznymi výrobcami pneumatík. Napríklad FCX model je vybavený Yokohama pneumatikamy v rozmere 245/60 R16. Honda Civic, jeden z ich najobľúbenejších modelov, je pôvodne vybavený Bridgestone pneumatikamy v rozmere 195/60 R15, 14 až 16 palcov Dunlop pneumatiky sa tiež používajú pre Honda Civic.

Nájdite správne pneumatiky pre každý model Honda

Pri výbere pneumatík pre Váš automobil Honda, pred hľadaním určitej ceny, je potrebné venovať pozornosť kvalite pneumatík ktoré plánujete dať na svoju Hondu. Pre kompaktné triedy automobilov, ponúkame 14 a 15 palcové pneumatiky šírky 175 a 195 mm. Pre Hondu S2000 model, je nutné používať pneumatiky so šírkou 205 a priemerom 16 palcov. Tieto pneumatiky môžu byť použité ako s oceľovými tak aj s ráfikami z ľahkých zliatín. Výber kvalitnej pneumatiky pre Vašu Hondu ponúka bezpečnosť v každej situácii, bez ohľadu na poveternostné podmienky a na akomkoľvek type cesty. Kilometrový výkon a dobrá spotreba paliva je to, čo by ste si mali všímať pri výbere pneumatík.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.