Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre Chrysler

Chrysler je jedným z najvýznamnejších výrobcov automobilov na svete, pre ktoré existuje široká škála pneumatík k dispozícii pre existujúce modely automobilov. Napríklad, pre model Chrysler Sebring, pneumatiky Bridgestone z rady ER300 sa používajú vo veľkosti 215/60 R16. Prípadne pre Chrysler môžete zvoliť pneumatiky vo veľkosti 205/65 R15 alebo 185/65 R15, v závislosti od modelu vozidla. Štandardná veľkosť prijatá výrobcom pre model Chrysler Grand Voyager je 225/65 R18 a použité sú pneumatiky od výrobcu Goodyear.

viac... ...

Vyhľadajte pneumatiky vhodné pre každý model Chrysler

S cieľom zistiť, aký druh pneumatík je možné použiť na aute Chrysler, skontrolujte osvedčenie o registrácii alebo technický preukaz Vášho vozidla. Okrem toho že, ponúkajú dobrú trakciu, počas objednávania pneumatík dbajte na to, aby pneumatiky ponúkali zníženú úroveň odporu, zaistili minimálne opotrebenie, zníženú spotrebu paliva a vysoký komfort.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.