Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre BMW

Od 1929, BMW vyrába vysoko kvalitné vozidlá na radosť vodičov po celom svete. Aby bolo možné mať plnú kontrolu nad vozidlom a to bez ohľadu na okolnosti, je veľmi dôležité použitie správnych pneumatík. Vzhľadom k širokému rozsahu k dispozícii, môžete si vybrať medzi letnými, zimnými a celoročnými pneumatikami pre Vaše BMW.

viac... ...

Pneumatiky určené pre vozidlá BMW

BMW sa podieľa na vývoji pneumatík používaných na všetkých existujúcich modelov. Preto spoločnosť spolupracuje s výrobcami pneumatík ako čo sú

Pneumatiky sú špeciálne navrhnuté tak, aby aby zodpovedali všetkým modelom BMW. Pneumatiky ktoré sú schválené pre vozidlá BMW sa môžu rospoznať pri pohľade na bočnicu pneumatiky symbolom hviezdičky alebo písmenom A pri ktorom je rovnaky symbol hviezdičky.

Nájdite si tie správne pneumatiky pre Váš BMW model

Dodržiavaním presný údajov, môžete ľahko nájsť správne pneumatiky pre Vaše BMW. Pre neskúsených kupujúcich, tieto údaje môže byť ťažké zistiť. Pri pohľade na bočnicu pneumatiky, môžete vidieť šírku prierezu pneumatiky v milimetroch (napr. 195), nasledovaný je pomer strán (výška bočnice delená šírkou pneumatiky, napríklad 65) a priemer ráfiku je v palcoch. Ďalším označením je kategória rýchlosti uvedená vo forme písmena (napríklad, H)

Vhodné pneumatiky pre každý BMW model

Máte vlastné auto BMW X serie a často idete off-road? Ak áno, budete potrebovať spoľahlivé Off Road pneumatiky, ktoré tiež ponúkajú vysoký jazdný komfort. Off Road pneumatiky majú špeciálne vlastnosti, pokiaľ ide o ich kvalitu, trvanlivosť a pohodlie. Vodiči, ktorí majú

  • BMW serie 5
  • BMW serie 6
  • BMW Serie 7

autá, zvyčajne hľadajú pneumatiky so zníženým valivým odporom, nízkou úrovňou hluku a ktoré ponúkajú vysokú úroveň komfortu. Bez ohľadu na model vášho vozidla, pri nákupe pneumatík pre BMW, mali by ste dávať pozor na rentabilitu týchto pneumatík. Mali by ste hladať pneumatiky, ktoré ponúkajú nízke opotrebenie a vysokú výkonnosť. Spotreba paliva môže byť znížená, ak si zvolíte tie správne pneumatiky.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.