Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK

Rada experta

Vyhľadávanie v osobných vozidlách:
Je možné, že model Vášho vozidla v našom zozname chýba. Taktiež sa môže stať, že nájdete preklep alebo chybu. Ak ste Vaše vozidlo v zozname nenašli alebo ak ste narazili na nejakú chybu, prosím informujte nás o tom.
Došlo k chybe, skúste vyhľadávanie podľa auta neskôr.
Vaše vyhľadávanie nemá žiadne výsledky.
Voľba vozidla

Značka:
Séria modelov:
Year of manufacture / type:
Series / Version:

Pneumatiky pre Alfa Romeo

Nákup správnych pneumatík je často ovplyvnený bezpečnosťou a pohodlím, ktoré tieto pneumatiky ponúkajú. S cieľom zlepšiť kvalitu pneumatík, Alfa Romeo spolupracuje dlhé roky s niekoľkými výrobcami pneumatík. Yokohama-V102 pneumatiky sú použité pre model Alfa Romeo 147-GTA, zatiaľ čo sú pneumatiky Dunlop určené pre model Spider. Tento výrobca automobilov spolupracuje tiež s Bridgestone. Avšak, pri výbere pneumatík pre váš model Alfa Romeo môžete si vybrať pneumatiky vyrobené iným výrobcom pneumatík. Vzhľadom k vysokému počtu predaných vozidiel, mnoho výrobcov pneumatík ponúka vhodné pneumatiky pre modely Alfa Romeo.

viac... ...

Dôležité kritériá pri nákupe pneumatík

Dávajte pozor na štítok EU pri kúpe pneumatík. Tento štítok obsahuje dôležité informácie týkajúce sa spotreby paliva, valivého odpora, priľnavosti za mokra a hladiny hluku. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že zažijete príjemnú jazdu vo Vašom automobile Alfa Romeo, bez ohľadu na počasie a stav vozovky. Brzdná dráha je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali hľadať pri výbere pneumatík; v prípade brzdenia, auto zvyčajne potrebuje 18 až 45m, kým sa úplne nezastaví.

Radi Vám pomôžeme nájsť tie správne pneumatiky pre Vaše vozidlo.